سبک زندگی

ست کردن رنگ سبز با لباس های دیگر؟! شیکترین تکنیک های ویژه ست کردن لباس رنگ سبز

Rate this post

رنگ سبز؛ از خود طبیعت گرفته شده و نماد قدرت، خرد، آرامش و اعتماد به نفس است. این رنگ، اثر آرامش‌بخشی بر فرد دارد، استرس را از بین می‌برد و احساس راحتی و آسایش به انسان می‌دهد. راز همیشه داشتن استایل بی عیب و نقص این است که چگونه رنگ لباس خود را به خوبی ترکیب و یا ست کنید؟ با روش های ست کردن رنگ سبز با سایر لباس ها آشنا هستید؟ آیا با تکنیک های ست کردن رنگ سبز آشنا هستید؟

امروز در این مقاله از سبزینه راه نکات خیلی مفید و عملی و کاربردی را برای شما در نظر گرفته ایم.

آیا شما نحوه ست کردن رنگ سبز را با نواع لباس‌ها می‌دانید؟ آیا روش‌های ست کردن رنگ سبز را می‌شناسید؟
تطبیق و هماهنگ کردن رنگ‌ها با یکدیگر به اندازه تناسب لباس‌ها، مهم است. بنابراین ما تمام اطلاعات لازم درباره ست کردن لباس با رنگ سبز را در این بخش از سری مطالب آموزش مد و استایل با شلوار بگ چی بپوشیم تا خوشتیپ شویم!؟ تکنیک های ست کردن لباس با شلوار بگاز مجله سبزینه راه (https://vaghtemod.ir/)، به شما آموزش میدهیم تا راحت‌تر بتوانید لباس‌ها و اکسسوری های خود را با این رنگ زیبا بپوشید.

ویژگی های رنگ سبز از نظر روانشناسی و تیپ شناسی

همانطور که می‎دانید، رنگ سبز از ترکیب رنگ‌های زرد و آبی به دست می‌آید. رنگ سبز از نظر رنگ شناسی؛ بستگی به مقدار زرد و آبی همچنین میزان رنگ سفیدی (برای روشنی بیشتر) که دارد، می‌تواند ملایم‌تر و یا تیره تر (سبز سدری، سبز پاستلی، سبز زیتونیو …) باشد.

افرادی که رنگ سبز را دوست دارند عموما دنبال نظم و کنترل هستند و از جنگیدن بیزار

از نظر روانشناسی رنگ ها، افرادی که سبز را به عنوان رنگ مورد علاقه خود برای لباس‌های روزمره و یا مهمانی‌ها انتخاب می‌کنند، برای هماهنگی درونی، نظم و کنترل خود همواره در حال تلاش هستند. به علاوه، آنها جنگیدن را دوست ندارند، اما در عوض به دنبال کاهش تعارض می‌باشند.

همچنین بخوانید:  مد و استایل تک رنگ یا مونوکروم (Monochrome) چیست؟ با تمام ویژگی های استایل مونوکروم آشنا شوید

 

رنگ سبز حاوی انرژی از طبیعت است.

از طرفی، دوستداران رنگ سبز، تمایلی به انجام کارهای عجولانه و اقدامات ناگهانی ندارند و ترجیحا وضعیت موجود را مشاهده کرده و سپس اقدام به انجام آن چیز می‌کنند. اساسا رنگ سبز، حاوی انرژی بالقوه پنهان طبیعت است که ما با انتخاب آن به اعتماد به نفس خود در زندگی، تلاش می‌کنیم.

انواع تناژ و ترکیب رنگ سبز

 • رنگ سبزآبی
 • رنگ سبز زیتونی
 • رنگ سبز آدامسی
 • رنگ سبز سدری
 • رنگ سبز پسته ای
 • رنگ سبز پاستلی
 • رنگ سبز زمردی
 • رنگ سبز تیره

بیشتر بدانید: انواع روش های ست کردن لباس با رنگ بنفش.

لباس رنگ سبز با چه رنگ لباس‌هایی ست کنیم!؟

در پایین، 12 مورد از رنگ‎هایی را که به راحتی با انواع رنگ سبز قابل ست شدن هستند را معرفی می‎کنیم. تمام روش های ست کردن لباس رنگ سبز با رنگ های شیک دیگر را آموزش ببینید.

ترکیب رنگ سبز با لباس سفید! ست کردن رنگ سبز با رنگ سفید

برای اطمینان بیشتر در انواع استایل خود، لباس‌ سبز خود را با سایر لباس‌های سفید ترکیب کنید. رنگ سفید، پادشاه رنگ‌های خنثی و یکی از ساده‌ترین و زیباترین رنگ‌ها برای ست کردن با بقیه رنگ لباسها از جمله سبز می‎باشد.
به عنوان مثال، شما می‎توانید یک پیراهن سفید را با صندل و یک کیف سبز، بپوشید. در نتیجه به ظاهری ساده اما بسیار شیک که رنگ سبز در آن برجستگی دارد، دست می‌‌یابید.

لباس سبز رنگ خود را با استایل سفید ست کنید. برای مثال از ست کردن و ترکیب رنگی مانتو سفید و شلوار سبز رنگ استفاده کنید.

لباس سبز رنگ خود را با رنگ سفید ست کنید.

 

ترکیب رنگ سبز با لباس مشکی

ترکیب زیبای رنگ‎های مشکی و سبز را می‌توان تقریباً برای هر مناسبتی پوشید. درصورتیکه به آنها (لباس‌های سبز و مشکی) کمی اکسسوری و یا لباس سفید نیز اضافه کنید، یک استایل بسیار شیک و جالب به دست می‌آورید.
از آنجایی که رنگ سیاه، جزء رنگ‌های خنثی است؛ با تمام انواع رنگ سبز عالی به نظر خواهد رسید. چرا که رنگ‌های خنثی به راحتی با بقیه رنگ‌ها ست می‌شوند.

لباس رنگ سبز خود را با لباس مشکی ست کنید. به عنوان مثال، از شومیز سبز رنگ و شلوار مشکی در استایل خود استفاده کنید.

رنگ سیاه چون خنثی می‌باشد با لباس سبز ست زیبایی می‌شود

 

ست کردن رنگ سبز با لبا‌س‌های سیاه و سفید

حال، میخواهیم رنگ سبز را با لباس‌هایی که دارای طرح و یا الگوی سیاه و سفید (طرح راه راه یا خال خالی سفید و مشکی) هستند، ترکیب کنیم. دراصل، لباس سیاه و سفید، گویا است و رنگ سبز به آن رنگ و بویی خاص می‌بخشد. چنانچه رنگ سبز تیره را با لباسهای سفید و مشکی ست کنید، به زیبایی می‌درخشید. میتواند مد و استایل زنانه خود را با مانتو وست راه راه سیاه و سفید و شلوار سبز رنگ ست کنید.

ست لباس سبز با رنگ سفید و مشکی خاص و شیک می‌شود.

 

همچنین بخوانید:  به این پنج دلیل، شب‌ها پیش از خواب دوش بگیرید

ست کردن رنگ سبز با لباس قهوه ای یا بژ، یکی از تکنیک های ست کردن رنگ سبز

ست کردن رنگ سبز با لباس قهوه ای یا بژ؛ ترکیبی است که در خود طبیعت وجود دارد و جذابیت زیادی دارد. در واقع، شاخ و برگ سبز با چوب و ساقه های شنی و خاکی رنگ (یا قهوه ای) به ایجاد ظاهری طبیعی و بسیار هماهنگ کمک خواهد کرد.
به طور کلی، رنگ زرد مایل به قهوه ای (خاکی) یا مایل به قرمز (شکلاتی) با لباس‌های سبز روشن گرم (زیتونی) و همچنین رنگ‌های سبز مایل به فیروزه ای (یشمی، زمردی) عالی به نظر می‌رسند. ترکیب شلوار قهوه ای و بلوز سبز رنگ، نمونه ای از این ست لباس است.

ست لباس سبز رنگ با رنگ قهوه ای و بژ جذاب است.

مطالعه بیشتر: با شلوار بگ چه بپوشیم تا خوشتیپ شویم!؟ تکنیک های ست کردن لباس با شلوار بگ.

ترکیب رنگ سبز با لباس زرد! ست کردن رنگ سبز با رنگ زرد

اگر دوست دارید کمی بیشتر برای استایل مردانه و سبک خود ریسک کنید، می‌توانید یک کت و شلوار سبز نعنایی را با تاپ و کیف زرد پاستلی ترکیب نمایید. بدون شک به نتیجه ای فوق العاده دست خواهید یافت. رنگ زرد، یکی از رنگ‌های مشابه سبز می‌باشد، بنابراین ارتباط نزدیکی با هم دارند و برای ایجاد کنتراست کوچک با نتیجه بی نظیر، عالی هستند.

ست کردن لباس رنگ سبز و زرد رنگ، بسیار جذاب و ایده آل خواهد بود.

رنگ زرد به سبز نزدیک است لباس سبز خود را با رنگ زرد ست کنید.

 

ست رنگ سبز با لباس‌های قرمز، تکنیک ست کردن رنگ سبزبا قرمز

ست رنگ سبز با لباس‌های قرمز، ترکیب متضاد، رسا و فعالی است. در عین حال، این رنگ‌ها به شدت بر یکدیگر تأکید می‌کنند و همینطور می‌توانند در تضاد باشند. بنابراین نکته اصلی این است که در کنتراست استفاده از رنگ سبز و قرمز، زیاده روی نکنید. به عنوان مثال از لباس‌های سبز رنگ بهره گرفته و از رنگ قرمز برای اکسسوری‌ها (کیف و کفش) استفاده نمایید.

ست لباس سبز و قرمز در عین تضاد شیک است.

 

علاوه بر این، لباس سبز و قرمز را با رنگ‌های مشکی، سفید، پاستلی (زرد، صورتی، بژ) یا لباس چاپ شده‌ای که یکی از این رنگ‌ها را دارد ترکیب کنید، اینکار به کاهش مقاومت رنگ‌های متضاد کمک می‌کند. ترکیب رنگ‌های سبز و قرمز روشن، احساسی پویا و به یاد ماندنی به ما می‌دهد.

ترکیب رنگ سبز با لباس‎های نارنجی

نارنجی؛ رنگ دیگری است که با لباس‌های سبز ست میشوند و استایل شما عالی به نظر خواهد رسید. شما می‌توانید یک کیف و کفش نارنجی را با لباس سبز لیمویی یا زمردی بپوشید که ترکیب فوق العاده ای خواهد داشت و استایل شما را شیک‌تر می‌کند. خصوصیات گفته شده برای ست کردن رنگ سبز با نارنجی، مشابه با نارنجی هستند و می‌توان از همان نکات برای ست کردن لباس سبز با رنگ نارنجی نیز بهره گرفت.

ست رنگ لباس سبز و نارنجی عالی است.

 

همچنین بخوانید:  مد و استایل کژوال چیست؟ آموزش انواع استایل و مد کژوال یا استایل گاه به گاه، تاریخچه، ویژگی و تمام خصوصیات

ست رنگ سبز با لباس بنفش یا یاسی

رنگ آبی موجود در رنگ‌های بنفش و یاسی به ترکیب آن با رنگ سبز کمک می‌کند. به عنوان مثال، ترکیب لباس‌های بنفش با سبز زمردی، تیره و یا یشمی، شما را بسیار مجلل و اعیانی نشان می‎دهد. چرا که رنگ‌های گل یاس، بنفش (رنگ سال)، اسطوخودوس و آمیتیست از رنگ اولیه شاخ و برگ‌ها حمایت می‌کند.

ترکیب رنگ لباس سبز با لباس یاسی یا بنفش استایل شما را مجلل و اعیانی نشان می‌دهد.

 

ترکیب رنگ سبز با لباس آبی فیروزه ای

همانطور که در بالا گفتیم، یکی از رنگ‌های تشکیل‌دهنده رنگ سبز؛ آبی است. بنابراین رنگ‎های سبز را به آسانی می‎توان با لباس‌های آبی فیروزه ای ست کرد. بهتر است به شیوه ای کاملا جسورانه این دو رنگ را با یکدیگر ترکیب کنید. ست لباس‌های سبز و آبی برای مناسبت‌های عروسی، مهمانی و یا دوستانه بسیار عالی خواهد بود.

لباس سبز رنگ خود را به راحتی با رنگ آبی فیروزه ای ست کنید.

 

ست رنگ سبز با لباس صورتی! استایل سبز رنگ خود را با رنگ صورتی ست کنید

پالت رنگ‌های روشن از جمله صورتی، سرزنده و تابستانی است. برای یک قرار ملاقات عاشقانه، ست رنگ سبز با لباس‌های صورتی ایده آل می‎باشد. برای مثال، لباس‌های رنگ سبز زمردی با اکسسوری‌های صورتی تیره، عالی به نظر می‌رسند.

ست رنگ لباس سبز و صورتی استایل شما را ظریف و زنانه نشان می‌دهد.

رنگ‌های صورتی پاستلی، وقتی که با لباس‌هایی به رنگ سبز زیتونی ترکیب شوند، حتی ظریف‌تر و زنانه‌تر شما را نشان می‌دهد. می‌توانید، اکسسوریهای سبز رنگ را با یک شلوار جین گشاد و یک شومیز صورتی رنگ ترکیب کنید.

 

ترکیب رنگ سبز با لباس خاکستری

در رابطه با رنگ‌های خنثی، یکی دیگر از ترکیب‌های بی عیب و نقص در ست کردن رنگ سبز، ست لباس‌های سبز و خاکستری است. به عنوان مثال، شما می‌توانید یک پیراهن سبز پاستلی، ترکیب شده با شلوار جین را با یک تی‌شرت خاکستری رنگ ست نمایید. ست لباس‌های سبز و خاکستری برای فصل پاییز عالی است.

ست لباس سبز رنگ و خاکستری برای فصل پاییز ایده آل است.

 

ست کردن رنگ سبز با لباس کرمی

یکی از ست‌های بسیار زیبا و شیک، ترکیب کتی سبز رنگ با تاپ سفید همراه با شلوار بژ و صندل‌هایی به رنگ کرمی می‌باشد. همچنین، ترکیب کیفی که با این استایل همخوانی دارد، ظاهری بسیار شیک به شما می‌دهد. تن‌ رنگ‌های گرم و ملایم با رنگ سبز در تضاد هستند و در نتیجه ترکیبی ایده‌آل ایجاد می‌کنند.

لباس سبز و کرم با هم در تضاد هستند و در عین حال ست جذابی را با هم تشکیل می‌دهند.

 

نحوه ست کردن دامن سبز با بقیه لباس‎ها

یک دامن چین‌دار سبز با طول‌های مختلف (کوتاه یا بلند) را با یک شومیز، تیشرت، بلوز و یا تاپ سفید رنگ و یک جفت صندل یا کتانی مشکی یا سفید ست کنید. همچنین، می‌توان یک دامن مدادی چرمی یا پارچه ای راسته و با کمر بلند را به راحتی با یک پیراهن سفید رنگ کلاسیک، یک کت مشکی و کفش ورزشی ترکیب کرد.

ست دامن سبز رنگ با شومیز یا بلوز سفید

بیشتر بدانید: دامن مناسب اندام مختلف زنانه چیست؟ راهنمای انتخاب دامن بر اساس انواع فرم بدن.

نحوه ست کردن شومیز یا بلوز سبز با انواع استایل

شومیز یا بلوز ابریشمی و یا ساتن سبز رنگ را می‌توان با موارد زیر در استایل خود تکمیل کرد:

 • شلوار مشکی و کفش نیم بوت
 • شلوار جین آبی تیره یا سورمه ای و روسری سرمه ای
 • یک تاپ بدون آستین با یک دامن مدادی چهارخانه آبی و سبز را با یک کیف کرمی و کفش پاشنه بلند و یک کت کرمی رنگ بپوشید.
 • شلوار و کفش آبی و کیف نقره ای را با یک شومیز و یا بلوز سبز رنگ ست کنید.
منبع : vaghtemod.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا