زیبایی

کول تک چیست؟

Rate this post

کول تک روشی دائمی برای چربی‌سوزی بدن است. این تکنولوژی از طریق فرآیند کرایولیپولیز عمل می‌کند؛ فرآیندی که در آن سلول های چربی به وسیله سیستمی کنترل شده، فریز می شوند و در نتیجه تعداد سلول های چربی کاهش پیدا می کند.
این روش روشی غیرتهاجمی، ایمن و موثر بوده و نتایج ناشی از آن چنان آشکار هستند که کول تک را بعضاً با لیپوساکشن مقایسه می کنند؛ تنها با این تفاوت که در این روش هیچگونه عمل جراحی وجود ندارد.
مزایای این روش در واقع همان نتیجه آشکاری است که پس از یکبار استفاده از آن نمود پیدا می کند. از دیگر مزایای این روش نیز می توان به عاری از درد بودن آن و عدم نیاز به گذراندن دوره نقاهت اشاره کرد.
این روش بسیار کم دردسرتر از لیپوساکشن بوده و اثر آن بر نواحی مورد نظر نیز، ماندگارتر بوده اند. چنانچه در آرزوی چربی سوزی در ناحیه خاصی از بدن خود هستید، این روش می تواند روشی بسیار ایده آل باشد.
تکنولوژی کول تک بر اساس بیش از یک میلیون عمل انجام شده و با رضایت بیشتر مراجعین، تاثیرگذاری خود را از نظر پزشکی اثبات کرده است.

امروز در این مقاله از سبزینه راه نکات خیلی مفید و عملی و کاربردی برای شما در نظر گرفته ایم.

دستگاه کول تک

نتیجه به‌دست آمده از کول تک چیست؟

از طریق تکنولوژی کول تک قادر خواهید بود تا به چربی سوزی در نواحی مختلف بدن دست پیدا کنید. تا ۲۵ درصد از چربی های نواحی شکم، پهلو، لگن، داخل و بیرون ران و زانو قابل زدودن هستند.
از آنجایی که این تکنولوژی منجر به واکنشی درونی می شود و بر لایه‌های عمیق تری از چربی ها اثر می‌گذارد، بدن فرد برای پاکسازی بافت و منتقل ساختن سلول های چربیِ مرده به زمان نیاز دارد. پس از مدت زمان تقریبی ۴ هفته می توانید بخشی از نتیجه مورد نظر و پس از ۱۲ هفته می توانید نتیجه نهایی آن را مشاهده کنید. پس از گذشت ۶ تا ۸ هفته نیز می توانید مجدداً این روش را بر همان ناحیه قبلی اعمال کنید.
اغلب مراجعین به بیش از دو یا سه عمل نیاز نخواهند داشت و بسیاری از آن ها نیز با یکبار استفاده از این روش به نتیجه دلخواه خود می رسند. پراکندگی سلول های چربی از شخصی به شخص دیگر متفاوت است و به همین جهت نتیجه به دست آمده نیز می‌تواند متفاوت باشد. هرچند که رسماً اثبات شده که تنها ۱۰ درصد از افراد نسبت به این روش واکنشی ندارند و به نتیجه مورد نظر نمی‌رسند.

همچنین بخوانید:  برای کاهش وزن بدون گرسنگی، این سه کار را انجام دهید!

نتیجه به‌دست آمده از کول تک

آیا پیش از اقدام، به مشاوره نیاز است؟

برای رسیدن به نتیجه ایده آل، این روش در ابتدا باید در تطابق با شما و بدن شما باشد. بنابراین مشورت با پزشک امری ضروری است. متخصصین در این زمینه می توانند مشکل شما را بررسی کرده و تخمینی درست در مورد تعداد دفعات مورد نیاز به انجام این عمل برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن را به شما ارائه کنند. تعداد دفعات مورد نیاز برای هر فرد کاملاً متفاوت و منحصر به فرد است اما پزشکان می توانند از ابتدا تا انتهای این فرآیند به شما مشاوره دهند.

کول تک

چگونگی این فرآیند

عمل کول تک حدود ۶۰ تا ۷۰ دقیقه زمان خواهد برد و نیازی به هیچگونه بیهوشی نیز ندارد. دستگاه کول تک با استفاده از سیستم مکش خود، بافت چربی را به داخل خود می کشد و از طریق فرآیند سرمای کنترل شده، سلول های چربی مورد نظر را نابود می‌کند. پس از آن، سلول های مرده از طریق سیستم لنفاوی بدن دفع می شوند.
سیستم مکش می تواند در بافت چربی احساس تنگی و فشار ایجاد کند اما این تکنولوژی اذیتی برای پوست ایجاد نخواهد کرد. در طول انجام این فرآیند می توانید استراحت کنید، مطالعه کنید و بی آنکه نیازی به گذراندن دوره نقاهت باشد، به انجام کارهای خود بپردازید. توصیه می شود که افراد پس از انجام عمل لباس‌هایی راحت بر تن کنند چرا که ناحیه مورد نظر کمی احساس درد خواهد داشت. پس از اتمام عمل، بدون هیچگونه پرهیز خاصی می توانید به روال عادی زندگی خود بازگردید. در کنار استفاده از تکنولوژی کول تک می توانید از ماسک نیز برای رسیدن به پوستی سالم تر استفاده کنید.

منبع : rastineh.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا