روانشناسی

۲۰ نشانه که یک دختر دیوانه وار عاشق شماست!

آیا مشکوک هستید که دختری عاشق شما شده؟ چگونه می توانید تایید کنید که تصور شما درست است؟ عشق دختر به یک پسر موضوعی است که ممکن است مدت ها پنهان بماند! زیرا دختران غرور زیادی دارند و از شکستن آن می ترسند؛ از طرفی موضوع خجالت دختران به این امر بیشتر دامن می زند. در هر حال اگر یک پسر کمی به رفتارها، حرکات و گفتار یک دختر توجه کند می فهمد که دختر عاشق اوست یا خیر. با ما در ادامه این نوشتار از مجله سبزینه راه همراه باشید تا کمی بیشتر درباره نشانه های یک دختر عاشق صحبت کنیم.

امروز در این مقاله از سبزینه راه نکات خیلی مفید و عملی و کاربردی را برای شما در نظر گرفته ایم.

مهمترین نشانه های یک دختر عاشق

فهرست

۱- چشم ‌هایش او را لو می ‌دهند

حتما شما هم در گوشه و کنار اینترنت شنیده اید که چشم های یک شخص بیانگر همه چیز است و هیچوقت دروغ نمی گوید. به همین دلیل یکی از نشانه های عاشق شدن یک دختر چشمان اوست و طرف مقابل می تواند با نگاه کردن در چشمان او حقیقت را بفهمد. زیرا دختران در هنگام صحبت کردن و تماس چشمی با عشق شان مردک چشم هایشان باز تر می شود و شما می توانید برق و هیجان را به راحتی در چشمانشان پیدا کنید.

۲- به نظر می رسد که او همیشه شما را دنبال می کند

اگر همیشه هر جا که می روید با این دختر برخورد می کنید، این احتمال وجود دارد که او عمدا شما را دنبال کند. او احتمالا روتین کاری روزانه شما را می‌داند یا با کسی که از بودن شما در مکانی آگاه است، ارتباط دارد.

۳- او شما را در رسانه های اجتماعی تعقیب می کند

چطور این را می دانید؟ اول، او آخرین پست‌ های شما دنبال می‌کند. چطور؟ این که هر وقت ملاقات می‌کنید از پست هایتان حرف می‌زند و درباره آن ها صحبت می‌کند. یا احتمالا به طور تصادفی به یکی از عکس ‌های سال‌ ها قبل شما که در صفحه خود پست کرده‌اید، واکنش نشان داده است یعنی اینکه او دائم در حال بررسی صفحه مجازی شماست.

همچنین بخوانید:  ۱۰ نکته درمورد عصبی بودن و اختلالات عصبی

۴- سرخ و سفید شدن در مواجه شدن با شما

یکی دیگر از نشانه های عاشق شدن یک دختر این است که وقتی یک دختر به شما علاقه مند باشد وقتی شما دور و بر او باشید دائم سرخ و سفید و دست پاچه می شود. سرخ و سفید شدن یک واکنش غیر ارادی در مواجه با فردی می باشد که شما او را دوست دارید. در نتیجه اگر یک دختر در کنار شما دائم سرخ و سفید می شود بی شک دلباخته شماست.

۵- هر زمان که صحبت می کنید با دقت به شما گوش می دهد

آیا تا به حال مشاهده کرده اید که او چقدر حواسش به صحبت کردن شما است؟ حتی اگر با گروهی از مردم صحبت می کنید، او در حال گوش دادن به حرف های شماست. این گونه می توانید متوجه شوید که او بیشترین توجه را به شما دارد. به طوری که او نه تنها به جلو خم می شود تا حرف های شما را به بهترین شکل بشنود. بلکه حالات صورت او نیز می تواند به شما بگوید که چقدر مشتاق گوش دادن به حرف های شما است.

۶- او به هر کلمه ای که می گویید توجه می کند

چطور؟ به این شکل که او همه چیزهایی را که شما می‌گویید به خاطر دارد. به عنوان مثال، او می تواند آن چه را که ماه ها یا حتی یک سال پیش به او گفته اید را به خاطر بیاورد. خوب، جای تعجب نیست زیرا او با دقت به شما گوش می دهد.

۷- نمی تواند در مقابل شما مقاومت کند

آیا او هر روز به شما پیامک می دهد؟ اگر هر روز از او پیام های «صبح بخیر» یا «عصر بخیر» دریافت کردید. یعنی او به شما علاقه دارد. این یکی از نشانه‌هایی است که او میل به توجه شما دارد. همچنین منتظر این نیز باشید که او برای شروع یک مکالمه به شما در مورد چیزهای تصادفی به شما پیام بدهد.

۸- دزدکی به شما نگاه می کند

آیا تا به حال مچ او را هنگام نگاه های خیره اش به خودتان گرفته اید؟ چند بار؟ یا آیا دوستانتان به شما گفته اند که اغلب او را می بینند که به شما نگاه می کند؟ این یکی از نشانه های واضح از عشق او نسبت به شما است.

همچنین بخوانید: چرا شوهرم به زنان دیگر توجه می کند؟ چطور برخورد کنم؟

۹- او از شما سوالات شخصی تری می پرسد

کسی که دیوانه وار عاشق شماست دوست دارد تمام جزئیات زندگی شما را بداند. بنابراین، اگر این دختر دوست دارد از شما سوالات شخصی بپرسد، مانند غذا یا رنگ مورد علاقه شما، مطمئن باشید که عاشق شماست.

همچنین بخوانید:  چرا شوهرم به زنان دیگر توجه می کند؟ چطور برخورد کنم؟

۱۰- او نمی تواند به شما “نه” بگوید و برای شما فداکاری می کند

آیا تا به حال برای کمک گرفتن به او مراجعه کرده اید؟ اگر نتواند در برابر درخواست های شما مقاومت کند، می توانید بگویید که او شما را بسیار دوست دارد. بنابراین، اگر او همیشه برای کمک به شما در دسترس است، آشکارا عاشق است.

دختران زیادی هستند که تکالیف یا پروژه های دوست پسر خود را انجام می دهند حتی اگر خودشان کار داشته باشند!

۱۱- بارها شما را می بخشد

مهم نیست که چند بار به او صدمه زده‌اید یا ناامیدش کرده اید، او همیشه شما را می بخشد.

از ویژگی های زن عاشق این است که همیشه تصمیم می گیرد که رفتارهای بد شما را فراموش کند و شانس دوباره ای به شما بدهد!

۱۲- او برای زیباتر دیدن شدن خود تلاش می‌کند

مطمئنا، هر دختر عاشقی دوست دارد در نگاه معشوقه اش، زیبا به نظر برسد. کسی که عاشق شما است، تمام تلاشش را می کند تا شما را جذب کند.

آیا به طور مرتب در محل کار یا جای دیگری ملاقات می کنید؟ اگر بله، تعجب نکنید که چرا او همیشه بهترین لباس‌هایش را می‌پوشد. یا آرایش می‌کند، موهایش را حالت می‌دهد و عطر مورد علاقه‌اش را استفاده می‌کند.

۱۳- او در نحوه صحبت و حرکت خود دقت بسیاری می‌کند

دختری که عاشق شماست سعی می کند هر زمان که در کنار شما هست، خوش اخلاق و خوش رفتار باشد. او به اعمال و گفتار خود دقت می‌کند، زیرا نمی خواهد توجه شما را از دست بدهد.

۱۴- او شما را مجبور می کند تا فرد بهتری باشید

این بهترین بخش بودن با یک زن مناسب است، درست مثل یک مادر، او می خواهد کمک کند که نسخه بهتری از خود باشید. این از نشانه های عاشق شدن یک زن و دختر است.

زنی که عاشق شماست می‌خواهد که شما یک شهروند و فردی مسئول باشید تا بتوانید زندگی آرامی داشته باشید

به همین دلیل است که او عادات اشتباه شما را تحمل نمی‌ کند. قدر او را بدانید.

۱۵- دوست دارد با شما تنها باشد

شما این را می دانید زیرا او بدش نمی آید که با شما جایی تنها باشد. در واقع، به نظر می رسد که او بیشتر زمانی خوش حال است و لذت می‌برد که با شما در یک تیم قرار می‌گیرد. او همچنین به دنبال راهی است تا شما را به تنهایی ملاقات کند.

۱۶- او نیز با شما به قرارهای گروهی خواهد پیوست

البته، تا زمانی که شما در آن گروه و جمع قرار دارید، به قرارهای این چنینی «نه» نمی‌گوید. با این حال، حتی در جمع بین دیگران، می توانید متوجه شوید که او بیش از هر کس دیگری روی شما تمرکز می کند. همچنین می توانید مشاهده کنید که او کمی هم حس مالکیت نسبت به شما دارد. او به دنبال این است که جز خودش هیچ کس مرکز توجه شما نیست.

۱۷- وقتی به کسی نیاز دارد تا با او صحبت کند، شما را انتخاب می‌کند

اگر شما اولین کسی هستید که این دختر هر زمان که نیاز به همراهی دارد با او تماس می گیرد. یا به او نزدیک می شود، یعنی عاشق شماست. وقتی مورد توجه او نباشید، برای دختران غیرعادی است که احساسات درونی خود را برای هر پسر باز کنند. اگر او راحت است که مشکلاتش را با شما در میان بگذارد، ممکن است آرزو کند که شما به او آرامش بدهید.

همچنین بخوانید:  بیماری اختلال کم توجهی یا سندروم adhd چیست؟

۱۸- می خواهد شما را تصاحب کند

آیا تا به حال متوجه شده اید که هر وقت زنان دیگری در اطراف شما است، او می‌خواهد به آن بفهماند، با شما صمیمی تر است؟. احتمالا می خواهد به زنان دیگر پیامی بفرستد که شما متعلق به او هستید. او می خواهد مردم فکر کنند که چیزی بین شما در حال وقوع است.

آیا تا به حال سعی کرده اید به او در مورد دوست داشتن یک دختر خاص اشاره کنید؟ واکنش او چه بود؟ آیا او شما را از دنبال کردن طرف مقابل منصرف کرد؟ بله. او عاشق شما است. نه تنها عاشق، بلکه دیوانه وار عاشق شما است.

۱۹- به شما هدیه می دهد

البته، هدیه گرفتن در روز تولد یا تعطیلات خیلی متعارف است، اما وقتی که یک زن عاشق شما باشد، ممکن است متوجه شوید که او بیشتر به شما هدیه می‌ دهد.

همیشه در جلسات مشاوره زوج درمان آنلاین و حضوری گفته می شود که زوجین باید به هم هدیه دهند تا عملی عشقشان را نشان دهند، این از نشانه های دلبستگی زنان هم می باشد.

آنها همیشه هدایای بزرگی نیستند، اما اغلب بسیار ویژه و دلچسب هستند

اگر دریافتید زنی که می شناسید یا به طور تصادفی با او ملاقات کرده اید، اغلب و بدون دلیل به شما هدیه می دهد، احتمالاَ علامت این است که او عاشق شماست.

از بارزترین حرکات یک دختر عاشق این است که حتی چیزهای کوچکی برای یادگاری به شما می دهد.

۲۰- در مقابل مردی که دوستش دارد کمی کودکانه عمل می کند

خب اصلا تعجب نکنید این از حرکات یک دختر عاشق است.

ممکن است یک زن در مقابل مردی که دوستش دارد کودکانه رفتار کند زیرا معتقد است که می تواند با این رفتار جذاب تر باشد.

رفتار کودکانه نشانه بانمکی و جذابیت او است

او سعی خواهد کرد که با اعمال معصوم و کلمات بی‌گناه خودن شان دهد که منظور او پاک و معصوم است و احساس عمیق خود را به شما نشان می دهد.

از نشانه های عاشق شدن زنان این است که بعد از نزدیک تر شدن با شما رفتاری بچه گانه از خود نشان می دهد.

از عشق او سوءاستفاده نکنید

اگر بفهمید یک دختر عاشقانه شما را دوست دارد، چه کاری انجام خواهید داد؟ آیا شما هم همین احساس را نسبت به او دارید؟

اگر نه، آنقدر نجیب باشید که از ارسال سیگنال های اشتباه اجتناب کنید. اگر آن دختر را دوست ندارید، به احساسات او احترام بگذارید. از ضعف او فقط برای این که او را مجبور به انجام خواسته های خود کنید، استفاده نکنید. درعوض، به او بگویید که همان جاذبه و احساس را نسبت به حس او ندارید.

منبع : gazane.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا