زیبایی

30 مدل موهای دم اسبی بافته شده در 2022 (قسمت اول)

دم اسبی یکی از ساده‌ترین مدل‌ موها برای خانم‌ها است. درست کردن آن راحت و آسان است با موهای کوتاه یا بلند و هرنوع بافت و ضخامت مویی عالی می‌شود. برای یک رویکرد مدرن و هیجان انگیز به دم اسبی، آن را ببافید. خلاقیت زیادی را می‌توانید با مدل موی دم اسبی بافته شده به کار ببرید.

امروز در این مقاله از سبزینه راه نکات خیلی مفید و عملی و کاربردی را برای شما در نظر گرفته ایم.

چه چیزی سریع و آسان بخواهید، یا یک الگوی بافته پیچیده‌تر را ترجیح دهید که نمادین و معنادار باشد. انواع مختلفی وجود دارد از دم اسبی‌های بافت لخت و درخشان گرفته تا دم اسبی که نامرتب و بی‌ساختار است تا ظاهری نرم و رمانتیک داشته باشند.

هیچ چیز در مورد این مدل موها وجود ندارد که دوست نداشته باشید و برای خانم ها در هر سنی خوب به نظر می‌رسند هر فرم صورتی با این مدل مو جواب می‌دهد. به عنوان یک امتیاز، دم اسبی بافته شده نیز کاربردی است! به خواندن ادامه دهید تا همه چیزهایی را که برای الهام گرفتن نیاز دارید بدانید.


1. دم اسبی بافته شده آفریقایی


بافت دم اسبی

بافت دم اسبی

جذابیت دم اسبی بافته شده به تطبیق‌پذیری آن‌هاست. مدل‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید با بافت‌های مختلف مو امتحان کنید، بنابراین مدلی را پیدا کنید که مطابق با سلیقه شما باشد. همچنین می‌توانید طول دم اسبی‌تان و اینکه می‌خواهید موهای بالای سر چگونه به نظر برسد را امتحان کنید، به‌عنوان مثال، با بافت آفریقایی که الگوی جالبی روی پوست سر ایجاد می‌کند. برای تزئین آن از اکسسوری‌هایی مانند مهره و سرآستین که نمادین و زیبا هستند استفاده کنید.


2. دم اسبی بافته کورنرو

بافت دم اسبی

بافت‌های کرنرو یکی از پرطرفدارترین مدل‌های بافته می‌باشند زیرا نگهداری کم و ماندگاری بالایی دارند. بافت نزدیک به پوست سر ایجاد می‌شوند و در ردیف‌های برجسته ظاهر می‌شوند، این کار با استفاده از تکنیک بافتن زیر دستی انجام می‌شود. Cornrows را می‌توان روی موهای بلند یا کوتاه ایجاد کرد و یک سبک محافظ فوق‌العاده همه کاره است که بسته به سلیقه شما بافته می‌شود. ترکیب آن با دم اسبی مدل مویی شیک و خیره‌کننده را ایجاد می‌کند.

همچنین بخوانید:  ۶ نکته زیبایی از زبان آرایشگران

3. دم اسبی بافته شده براق


بافت دم اسبی

بافت دم اسبی

یک مدل موی دم اسبی جذاب دم اسبی بافته شده براق است که بسته به ترجیح شما و جلوه‌ای که می‌خواهید ایجاد کنید، می‌توان یک دم اسبی بافته شده را با بافت‌های دلخواه ایجاد کرد. گزینه‌های مختلفی وجود دارد، اما برای ظاهری براق، چیزی ساده مانند یک بافت سه رشته‌ای انتخاب کنید و آن را طوری بسازید که مرتب و صیقلی به نظر برسد. این مدل بافت با موهای صاف فوق‌العاده می‌شود و محکم در جای خود می‌ماند.


4. دو بافت دم اسبی


بافت دم اسبی

بافت دم اسبی

بافت دم اسبی اصطلاح گسترده‌ای است که برای توصیف مدل موی بافته شده که با دم اسبی ترکیب می‌شود استفاده می‌گردد. سبک‌های مختلفی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد ظاهر مناسب خود را پیدا کنید. برای داشتن ظاهری شاد و جوان، می‌توانید دو بافت را امتحان کنید و آن‌ را به روش‌های ببافید، از جمله پیگتیل‌ها برای یک مدل موی ساده دخترانه، یا بافت‌های هلندی برای رویکردی پیچیده‌تر. روش‌های مختلف را روی انواع موی کوتاه و بلند امتحان کنید تا ظاهری را که بیشتر برای شما جذاب است پیدا کنید.


5. دم اسبی با بافته شده با اکستنشن


بافت دم اسبی

بافت دم اسبی

لازم نیست موهای طبیعی شما بلند باشند تا بتوانید مدل موهای بافته شده مختلف را امتحان کنید. یک راه عالی برای اطمینان از به دست آوردن ضخامت و طول مورد نظر، در عین حال کاهش زمان سپری کردن در سالن، استفاده از اکستنشن مو است آن‌ها به طور یکپارچه به موهای طبیعی شما اضافه می‌شوند و خیلی سریع نصب می‌شوند و مطابق با ترجیحات شما طراحی می‌شوند.


6. دم اسبی بافته فرانسوی


بافت دم اسبی

بافت دم اسبی

قیطان فرانسوی برای کسانی که می‌خواهند ظاهری ساده اما زیبا داشته باشند، یک مدل موی بافت جذاب و شیک است. قیطان فرانسوی یک بافت سه رشته ای است که از تکنیک قیطان روی دست استفاده می شود. می‌توان آن را با تمام بافت‌های مو تطبیق داد و یک گزینه موقت عالی برای موهای بافته شده است. مدل مو برای کسانی که می‌خواهند ظاهری جوان داشته باشند بسیار عالی است و می‌توان آن را به راحتی با اکسسوری‌ها شخصی‌سازی کرد و آن را به ظاهری ایده‌آل برای مجالس رسمی و رویدادهای خاص تبدیل می‌کند.

همچنین بخوانید:  درخشش پوست با لایه برداری پوست صورت و بدن در خانه

7. دم اسبی بافته بلند


بافت دم اسبی

بافت دم اسبی

دم اسبی بافته شده خود را با بافت مورد علاقتان درست کنید، دم اسبی بافته بلند تأثیر زیادی بر استایل ظاهرتان خواهد داشت و شخصیتی شاد و پر حرارت از شما نشان می‌دهد. این یک انتخاب عالی برای جلب نظرها به سوی موهایتان است و حق انتخاب زیادی در حالت دادن دارید، می‌توانید یک دم اسبی کم ارتفاع را برای زیبایی رمانتیک و آرام انتخاب کنید یا یک دم اسبی بلند برای سبزینه راه جذاب و خاص داشته باشید.


8. دم اسبی بافته شده


بافت دم اسبی

بافت یک سبک محافظ است و به رشد طبیعی مو کمک می‌کند و در عین حال زمان حالت دادن روزانه را نیز کاهش می‌دهد. این مدل بافت مو برای موهای نسبتاً بلند اجرا می‌شود. اکثر مدل‌های بافت ماندگاری طولانی دارند و راهی عالی برای استراحت موهای شما از حالت دادن گرما هستند. بافتی که انتخاب می‌کنید به بافت و ترجیح موهای شما بستگی دارد، و گره زدن موها به صورت دم اسبی، آن‌ را نمایان می‌کند و در عین حال آن‌ها را از صورت و گردن‌تان دور نگه می‌دارد. این یک ظاهر عالی برای موقعیت‌های روزمره یا رسمی است.


9. دم اسبی بافت لیمونادی


بافت دم اسبی

بافت دم اسبی

دم اسبی یکی از ساده‌ترین و البته مؤثرترین مدل‌هایی است که می‌توانید امتحان کنید. می‌توان آن را به شکل‌های مختلف ایجاد کرد و ظاهری کاربردی اما شیک برای هر روز است. بافت‌های لیمونادی وقتی به صورت دم اسبی طراحی می شوند بسیار زیبا به نظر می‌رسند و ظاهری زیبا داشته باشند. این استایل از بیانسه و ظاهر او در آلبوم موفق سال 2016 او، لیموناد الهام گرفته شده است. این بافت‌های بلند و ریز با استفاده از رگه‌های میخچه به‌عنوان پایه ایجاد می‌شوند و الگوی روی خط مو از چپ به راست می‌رود تا یک روکش جانبی ایجاد شود.


10. دم اسبی بافته شده


بافت دم اسبی

مدل‌های بافته شده را می‌توان با موهای طبیعی خود ایجاد کرد یا اینکه اکستنشن مو اضافه کنید. این‌ها اکستنشن مو هستند که به طور یکپارچه به موهای طبیعی اضافه می‌شوند و چندین تکنیک وجود دارد. بافتن یک راه عالی برای پرپشت و حجیم نشان دادن موهایتان است.

همچنین بخوانید:  مزایا و معایب جراحی زیبایی با اندوسکوپ

11. دم اسبی بافته شده پایین


بافت دم اسبی

دم اسبی بافته شده پایین یکی از متنوع‌ترین مدل‌هایی است که می‌توانید انتخاب کنید، زیرا برای آن نیازی به موهای بسیار بلند یا ضخیم ندارید. این سبک روی سر شما قرار می‌گیرد و زیبایی رمانتیک و آرامی ایجاد می‌کند. همچنین موها به این صورت محکم کشیده نمی‌شوند تا کشش کمتری روی پوست سر ایجاد کنند. ظاهر بافته شده مورد نظر خود را انتخاب کنید.


12. دم اسبی بافته شده بالا


بافت دم اسبی

کمتر مدلی به اندازه دم اسبی بالا پر زرق و برق و تأثیرگذاری وجود دارد. ظاهر ساده‌ای دارد اما به گونه‌ای حالت داده شده که دم اسبی روی سر قرار می‌گیرد و موها اغلب به سمت عقب کشیده می‌شوند تا ظاهری جذاب و خاص ایجاد کنند. این مدلی است که با موهای بلند عالی می‌شود.


13. دم اسبی بافت جعبه‌ای


بافت دم اسبی

بافت دم اسبی

بافت‌های جعبه‌ای به دلیل تطبیق‌پذیری‌شان یکی از محبوب‌ترین سبک‌های محافظ هستند. این بافت‌ها را می‌توان در ضخامت و طول‌های مختلف ایجاد کرد و با شکل جعبه مانند آن‌ها مشخص می‌شود. این امر با ایجاد بافت‌های مجزا با برش دادن موها به مربع‌های کوچک به دست می‌آید. این بافت‌ها به روش‌های مختلفی مثل دم اسبی مدل داد. دم اسبی یکی از زیباترین ظاهرهاست زیرا ساده اما شیک است و تمام بافت مو را تکمیل می‌کند. همچنین برای زنان در تمام سنین ایده‌آل است.


14. مدل موی دم اسبی بافته شده برای موهای مشکی

بافت دم اسبی

دم اسبی یک استایل شیک و در عین حال راحت است و متناسب با سلیقه و بافت موی تطیق داده می‌شود و با موهای طبیعی عالی به نظر می‌رسد، و یک راه عالی برای نشان دادن بافت موها و دور نگه داشتن مو از صورت و گردن است. موها را از بالا برگردانید تا ظاهری براق داشته باشد.


15. دم اسبی بافته شده با Swoop


بافت دم اسبی

swoop به روشی اطلاق می‌شود که موها از یک طرف صورت به انتهای دیگر کشیده می‌شوند. ابروها را می‌پوشاند و توجه را به صورت شما جلب می‌کند و ویژگی‌های صورت را برجسته می‌کند. برای ایجاد مدل موی براق و صیقلی ایده‌آل است، همچنین موهای بالای سر را پرتر و ضخیم‌تر نشان می‌دهد. این مدل دم اسبی بافته شده را تکمیل می‌کند.

 

منبع : styley.ir
حتما بخوانید : جوان سازی پوست صورت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا