زیبایی

30 مدل موهای دم اسبی بافته شده 2022 (قسمت دوم)

دم اسبی یکی از ساده‌ترین مدل‌ موها برای خانم‌ها است. درست کردن آن راحت و آسان است با موهای کوتاه یا بلند و هرنوع بافت و ضخامت مویی عالی می‌شود. برای یک رویکرد مدرن و هیجان انگیز به دم اسبی، آن را ببافید. خلاقیت زیادی را می‌توانید با مدل موی دم اسبی بافته شده به کار ببرید.

امروز در این مقاله از سبزینه راه نکات خیلی مفید و عملی و کاربردی را برای شما در نظر گرفته ایم.

چه چیزی سریع و آسان بخواهید، یا یک الگوی بافته پیچیده‌تر را ترجیح دهید که نمادین و معنادار باشد. انواع مختلفی وجود دارد از دم اسبی‌های بافت لخت و درخشان گرفته تا دم اسبی که نامرتب و بی‌ساختار است تا ظاهری نرم و رمانتیک داشته باشند.

هیچ چیز در مورد این مدل موها وجود ندارد که دوست نداشته باشید و برای خانم ها در هر سنی خوب به نظر می‌رسند هر فرم صورتی با این مدل مو جواب می‌دهد. به عنوان یک امتیاز، دم اسبی بافته شده نیز کاربردی است! به خواندن ادامه دهید تا همه چیزهایی را که برای الهام گرفتن نیاز دارید بدانید.


16. دم اسبی بافته شده کودک


بافت روی دم اسبی

بافت روی دم اسبی

موی کودک به موهای نازک و ظریف گفته می‌شود که در اطراف خط مو متمرکز شده است. آن‌ها یک راه عالی برای نرم کردن ویژگی‌های صورت و جلب توجه به چهره شما هستند و به روش های مختلف مدل می‌شوند. این مدل یکی از پرطرفدارترین استایل‌ها این است. دم اسبی بافته شده خود را بسته به ترجیحتان بلند یا پایین بزارید.


17. دم اسبی بافته شده قسمت وسط


بافت روی دم اسبی

بافت روی دم اسبی

چند مدل به چشم نوازی دم اسبی بافته شده وجود دارد که با بافتن موها ابتدا به مدل و طول دلخواه و سپس کشیدن آن به صورت دم اسبی ایجاد می‌شود. این ظاهر شیک ساده و راحت را می توان بالا یا پایین آورد. بسته به رشد مو و رنگ مورد نظرتان، می‌توانید قسمت‌های مختلف را امتحان کنید. قسمت میانی یک راه عالی برای جلب توجه به چهره شما است و برای افرادی که دارای ویژگی‌های متقارن هستند، جذاب است.

همچنین بخوانید:  بهترین داروهای گیاهی در بهداشت و زیبایی پوست و مو

18. دم اسبی بافته شده براق


دم اسبی بلند یک انتخاب عالی برای کسانی است که می‌خواهند ظاهری براق و شیک داشته باشند. دم اسبی بلند برای مجالس رسمی و رویدادهای خاص ایده‌آل است. بافت تارهای مو را رام می‌کنند و آن‌ها را در جای خود نگه می‌دارند. نقطه ضعف دم اسبی بلند این است که باعث ایجاد کشش پوست سر می‌شود، بنابراین استفاده از این مدل برای مدت طولانی ببندید.


19. بافت الهه دم اسبی


بافت روی دم اسبی

بافت روی دم اسبی

بافت‌‌های الهه نسخه ضخیم‌تری از کرنروها هستند که با استفاده از تکنیک بافتن زیر دستی ایجاد می‌شوند. آن‌ها زیبا، زنانه و فوق‌العاده همه کاره هستند و آن‌ها را در اندازه و ضخامت‌های مختلف درست می‌کنند. این مدل بافت کاربردی هستند و به روش‌های مختلف مثل دم اسبی مدل می‌دهند. این یک گزینه عالی برای به نمایش گذاشتن بافت موی شما است و در عین حال خود را به خوبی به تنظیمات مختلف تطبیق می‌دهد. برای تزئین کردن آن از اکسسوری مو و مهره‌های تزئینی استفاده کنید.


20. دم اسبی بافته شده با منجوق


بافت روی دم اسبی

بافت روی دم اسبی

مهره‌ها افزودنی عالی برای دم اسبی بافته شده هستند زیرا به دم اسبی جلوه می‌دهند. مهره‌ها نمادین هستند و قبایل آن را به عنوان راهی برای بیان وضعیت تأهل، سلسله مراتب و دستاوردهایشان می‌پوشند. این مدل مو راهی عالی برای گرامی داشت فرهنگ پیشینیان است.


21. دم اسبی بافته فولانی


بافت روی دم اسبی

بافت روی دم اسبی

بافته‌های فولانی مدل موی بافته شده‌ای است که از مردم فولا در غرب آفریقا الهام گرفته شده است. این مدل دارای یک بخش میانی مشخص است که یک نوار مرکزی دارد. بقیه موها به صورت بافته‌های نازک یا متوسط است. دانه‌ها و حلقه‌ها را به موهایتان اضافه کنید و آن‌ها را متناسب با سلیقه خود حالت دهید، از جمله آن‌ها را به صورت دم اسبی ببندید.


22. دم اسبی با بافت کناری


بافت روی دم اسبی

بافت روی دم اسبی

بافت کناری با دم اسبی ترکیب زیبایی هستند که ظاهری نرم و رمانتیک به شما می‌دهند یا می‌توان با الهام از مدل‌های موی وایکینگ‌ها، آن‌ها را به گونه‌ای طراحی کرد که خشن و سرکش به نظر برسید. بسته به بافت مو و ترجیح شما یکی را انتخاب کنید، بافت فرانسوی برای کسانی که می‌خواهند مدل مویی ساده اما مؤثر داشته باشند. بافت فرانسوی یک بافته سه رشته‌ای است که با استفاده از تکنیک روی دست بافته می‌شود.


23. دم اسبی بافته شده ساده


بافت روی دم اسبی

اگر به مدل موی خیره کننده بافته شده فکر می‌کنید چرا دم اسبی بافته شده ساده را در نظر نمی‌گیرید. برای داشتن موهای براق و شیک، هیچ مدلی بهتر از دم اسبی بافته شده ساده نیست. موها را به عقب برس زده و محکم کرده و آن‌ها را با ژل فیکس کنید این باعث جلب توجه به ویژگی‌های چهره شما می‌شود. می‌توانید طول و ضخامت آن را امتحان کنید اما دم اسبی بلند تأثیر بیشتری خواهد داشت. این یک استایل فوق‌العاده برای موقعیت‌های رسمی است و روی موهای صاف طبیعی که حالت دادن به آن راحت‌تر است، بهترین کارایی را دارد.

همچنین بخوانید:  35 مدل موی ساده و زیبا برای سال 2022 (قسمت دوم)

24. دم اسبی بافته شده با فر


بافت روی دم اسبی

بافت روی دم اسبی

تضاد بین بافت‌های ساختار یافته و فرها حالتی را ایجاد می‌کند که فوق‌العاده جذاب است و ویژگی‌های صورت شما را نرم می‌کند. بافت‌ها می‌توانند در طول‌ها و ضخامت‌های مختلف موجود باشند، اما حالت دادن به آن‌ها در دم اسبی بسیار ساده و شیک است.


25. دم اسبی بافته شده مدل قلب


بافت روی دم اسبی

بافت روی دم اسبی

برای کسانی که خواهان مدل موی جذاب و گویا هستند، دم اسبی بافته شده به شکل قلب انتخاب ایده‌آلی است. بافت به شکل قلب روی پوست سر ایجاد می‌شود و بقیه موها را به مدل دلخواه حالت دهید. این شامل یک استایل ساده مانند دم اسبی است که پیچیدگی طراحی را تکمیل کرده و تعادل ایجاد می‌کند. این یک راه عالی برای نشان دادن جنبه بازیگوش شما است و همچنین می‌تواند نمادین باشد. این به شما یادآوری می کند که همه چیزهایی را که شما را خوشحال می‌کند جشن بگیرید.


26. دم اسبی بافته سنگالی


بافت روی دم اسبی

پیچ و تاب سنگالی یک سبک بافت عالی است و به شما کمک می‌کند زمان استایل روزانه خود را کاهش دهید. از این مدل بافت بادوام برای تقویت و رشد سریع مو استفاده کنید. جذابیت دم اسبی بافته سنگالی در این است که آن‌ها فوق‌العاده همه کاره هستند و برای موهای بلند، متوسط و کوتاه مناسب است. دم اسبی‌های بافته شده بدون دردسر خفن و به طور غیرقابل انکاری جذاب هستند و در عین حال فوق‌العاده کاربردی هستند.


27. دم اسبی بافته قبیله‌ای


بافت روی دم اسبی

بافت قبیله‌ای به مدل‌هایی که برای توصیف الگوهای بافته شده خاصی که اهمیت فرهنگی دارند گفته است. بسته به میراث شما، چندین مدل بافته وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید، از جمله بافت‌های فولانی که آن را به مردم فولا در غرب آفریقا نسبت می‌دهند. یا با بافت‌های غنا که جلوه‌های مخروطی مشخصی دارند.


28. دم اسبی بافته بزرگ


بافت روی دم اسبی

جذابیت بافت به این است که می‌توان آن‌ها را در اندازه‌ها و طول‌های مختلف درست کرد، این به شما امکان می‌دهد به راحتی، ظاهری متناسب با ترجیح خود پیدا کنید. بافته‌های بزرگ یا جامبو گزینه‌ای عالی برای برجسته کردن بافت موهای شما هستند. این مدل موهای شما را پرتر و ضخیم‌تر نشان می‌دهند و روش بافت آسان و با نگهداری راحت دارد. کشیدن بافت‌های بزرگ به صورت دم اسبی روشی شیک برای حالت دادن به آن‌ها است. بافت جامبو را به راحتی با اکسسوری مو مثل مهره یا نخ تزئین کنید.

همچنین بخوانید:  نکاتی درباره جراحی پلک

29. دم اسبی بافته شده کوچک


بافت روی دم اسبی

بافت‌‌های کوچک برای کسانی که می‌خواهند سبزینه راه جذاب و پرحرارت داشته باشند ایده‌آل است. شما می توانید آن‌ها را بلند یا کوتاه کنید، اما برای اینکه بتوانید مدل دم اسبی خود را تکمیل کنید، باید قد موایتان حداقل به سر شانه برسد. قیطان‌های کوچک سبک هستند و در سبک‌های مختلف عالی به نظر می‌رسند. از بافته‌های جعبه‌ای گرفته تا بافته‌های لیمونادی، به راحتی می‌توانید مدلی را پیدا کنید که مناسب شما باشد.


30. دم اسبی قلاب بافی


بافت روی دم اسبی

اگر به طور طبیعی موهای بلند یا ضخیم ندارید، یک راه حل برای این کار، بافت قلاب بافی است. این بافت برای افزودن ضخامت، حجم و طول به موهای طبیعی شما عالی هستند و از قبل حالت داده شده و باعث می‌شوند نصب سریعتر انجام شود. آن‌ها را ابتدا با بافتن رگه‌های میخچه روی پوست سر که به عنوان زیرسازی عمل به مو اضافه می‌کنند، سپس اکستنشن‌های مو را با استفاده از قلاب بافی اضافه می‌کنند تا به طور یکپارچه هم ترکیب شود.


نحوه بافت دم اسبی بافته شده


مدل موی دم اسبی بافته شده یکی از جذاب‌ترین مدل‌های مو است. آن را در ضخامت‌ها و اندازه‌های مختلف ایجاد کنید. همچنین تکنیک‌های مختلف بافتن برای استفاده وجود دارد. فرقی نمی‌کند ظاهری جذاب و پیچیده داشته باشید یا ظاهری شیک و ساده داشته باشید، یک دم اسبی بافته شده برای هر نوع سلیقه‌ای مدلی وجود دارد. حالت دادن به موهای شما یا الگوهای بافتنی پیچیده آسان است. برای ایده گرفتن از دم اسبی بافته شده خود، آموزش بافت مو موجود در ویدیوی یوتیوب را تماشا کنید. این به شما نکات و ترفندهایی را نشان می‌دهد که به عنوان یک مبتدی به آن نیاز دارید و به شما کمک می‌کند تا بر برخی از محبوب ترین مدل‌های بافت تسلط پیدا کنید.


سوالات متداول دم اسبی بافته شده


به بافتن مو به صورت دم اسبی چه می‌گویند؟
به این مدل دم اسبی بافته شده، می‌گویند. انواع مختلفی از آن وجود دارد، از جمله دم اسبی بافته شده آفریقایی، دم اسبی بافته شده الهه، دم اسبی بافته شده براق و …
ماندگاری دم اسبی بافته شده چقدر است؟
مدت زمان ماندگاری دم اسبی بافته بستگی به نوع بافت دارد که انتخاب می‌کنید و اینکه چقدر از آن‌ مراقبت می‌کنید. یک بافت فرانسوی چند روز دوام می‌آورد، در حالی که مدل‌هایی مانند قیطانی، جعبه‌ای و فولانی دوام بیشتری خواهند داشت.

 

منبع : styley.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا