زیبایی

50 ایده جالب بافت آفریقایی برای 2022 (قسمت اول)

این مدل موی بافته شده با استفاده از تکنیک بافت آفریقایی ایجاد می‌شود، که نیاز دارد از انگشتان بیشتری نسبت به مدل‌های استاندارد برای ایجاد یک بافت دقیق و محکم استفاده کنید. این تکنیک برای افزودن اکستنشن به موهای طبیعی مناسب است. برای به دست آوردن بافت آفریقایی، موها ابتدا به خطوط افقی بریده می‌شوند و سپس بافته می‌شوند. جذابیت این سبک این است که فوق‌العاده همه‌کاره است و به‌خوبی خود را به طول‌ها و ظاهرهای مختلف، از جمله تاپ‌ها، می‌رساند. بعلاوه، بافت آفریقایی دوام زیادی دارند، کمترین ریزش دارند و سبک وزن هستند. همه چیزهایی را که باید در مورد سبک محافظ مورد علاقه خود بدانید در این مقاله بیابید.

امروز در این مقاله از سبزینه راه نکات خیلی مفید و عملی و کاربردی را برای شما در نظر گرفته ایم.


1. بافت آفریقایی Straight Back


بافت آفریقایی

50 ایده جالب بافت آفریقایی برای 2022 (قسمت اول)

بافت آفریقایی با استفاده از روش قیطان بافی و اغلب با تکنیک تغذیه ایجاد می‌شوند. آن‌ها یک سبک محافظ همه کاره هستند که شباهت‌های زیادی به بافته‌های کرنرو دارد، اما تفاوت در تکنیک استفاده شده برای افزودن آن‌ها به مو است. ایجاد قیطان‌های خود برای برگشت مستقیم به عقب می‌تواند شیک باشد و چهره شما را باز کند و ویژگی‌های شما را برجسته کند. این یک ظاهر عالی برای مبتدیان است و این مدل باعث رشد طبیعی مو می‌شود.


2. بافت آفریقایی Goddess Stitch


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

بافت آفریقایی یک سبک محافظ خیره‌کننده است که به شما کمک می‌کند از حالت دادن گرما فاصله بگیرید و به رشد طبیعی مو کمک کنید. آن‌ها همچنین یک انتخاب محبوب هستند زیرا گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد، از جمله امتحان کردن updo یا انتخاب بافت آفریقایی بافت Goddess Stitch ضخیم‌تر از کرانروهای سنتی هستند و نزدیک به پوست سر بافته می‌شوند. آن‌ها بالا کشیده شده‌اند، که ظاهر را بیشتر به چشم می‌آورد.

همچنین بخوانید:  آیا الکل باعث ریزش مو می‌شود؟

3. بافت آفریقایی Feed in Stitch


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی یک مدل موی بافته‌شده است که با استفاده از تکنیک بافتنی ایجاد می‌شود و به موها اکستنشن اضافه می‌کنید که می‌تواند به شما در رسیدن به ضخامت و طول دلخواهتان کمک کند. موها به خطوط افقی تقسیم می شوند و با موهای طبیعی بافته می شوند که نتیجه یکپارچه و زیبایی است. این یک سبک محافظ طولانی مدت است که بسته به بافت موی شما حدود چهار تا هفت هفته ماندگاری دارد.


4. بافت آفریقایی Stitch Braids


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

مدل موی بافته یک راه عالی برای تقویت رشد طبیعی مو است، اما همچنین مدل‌های مختلف را امتحان کنید. موهای شما امتداد شخصیت شما و فرصتی برای ابراز وجود است، و چه راهی بهتر از یک الگوی جالب برای انجام این کار؟ بافتن قلب بر روی پوست سر یک ظاهر خلاقانه است و توجه را می‌طلبد. پیچیدگی این ظاهر ممکن است قیمت را افزایش دهد، اما متوجه خواهید شد که ارزشش را دارد.


5. بافت آفریقایی Small Stitch


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

در نحوه ایجاد این بافت، از جمله اندازه آن‌ها، تطبیق‌پذیری وجود دارد. بافته‌ها با برش دادن موها به خطوط افقی مختلف با ضخامت‌های مختلف از جمله نازک و کوچک ایجاد می‌شوند. نصب بافته‌های کوچک ممکن است بیشتر طول بکشد زیرا به تعداد بیشتری از آن‌ها نیاز دارید، اما اغلب دوام بیشتری خواهند داشت و در برابر موخوره مقاوم‌تر هستند. با آرایشگر خود کار کنید تا ظاهر مناسبی را که با سلیقه شما مطابقت دارد پیدا کنید.


6. بافت آفریقایی Stitch Braids


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

بافت آفریقایی گزینه‌ای زیبا برای استایل محافظ بعدی شما هستند. بسته به ترجیح شما می‌توانند در ضخامت‌ها و طول‌های مختلف ایجاد شوند و حدود چهار تا هفت هفته دوام خواهند داشت. جذابیت موهای بلند، تطبیق‌پذیری است که به شما امکان می‌دهد موهای خود را شل ببافید یا مدل‌های ساده یا پیچیده را امتحان کنید. این مدل همچنین سبک وزن است و به شما این امکان را می‌دهد که موها را طولانی‌تر بپوشید بدون اینکه باعث کشش بیشتر روی پوست سر شود.

همچنین بخوانید:  دردسرهای تابستانی پوست

7. بافت آفریقایی Stitch Braids


50 ایده جالب بافت آفریقایی برای 2022 (قسمت اول)

موهای متوسط به اندازه کافی بلند هستند که گزینه‌هایی را برای حالت دادن به شما ارائه دهند، اما نسبت به موهای بلند نگهداری کمتری دارند. راه‌های زیبای زیادی برای حالت دادن به مدل موی بافت جذاب آفریقایی وجود دارد، از جمله انتخاب مدل‌های کلاسیک مانند مدل موی باب یا استفاده از آن‌ها به شکلی ساده. بافت آفریقایی ماندگاری بالایی دارند و این گزینه‌ای ایده‌آل برای افرادی است که می‌خواهند یک استایل محافظ همه‌کاره داشته باشند.


8. بافت آفریقایی Stitch Braids


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

موهای کوتاه یک گزینه عالی برای خانم‌هایی است که می‌خواهند مدل موی بدون دردسری داشته باشند که به راحتی حالت داده شود. همچنین می‌تواند فوق‌العاده جذاب باشد و توجه را به ویژگی‌ها، به ویژه چشم‌ها و استخوان‌های گونه جلب کند. مدل موهای کوتاه زیادی وجود دارد، و بافت آفریقایی به شما کمک می‌کند ضخامت و حجم دلخواه خود را ایجاد کنید. می‌توانید ظاهری ساده داشته باشید یا جزئیات بیشتری را روی پوست سر ایجاد کنید، به عنوان مثال، بافت قلبی شکل. موهای شما باید حداقل دو cm باشد تا بافت بزنید.


9. بافت آفریقایی Two Stitch


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

بافت آفریقایی را می‌توان در ضخامت‌های مختلف ایجاد کرد و به خوبی در طول‌ها و سبک‌های مختلف مناسب است. تطبیق‌پذیری یکی از دلایلی است که استایل بافته شده بسیار محافظ است. ظاهر استاندارد معمولاً شامل حدود پنج خط افقی پایین سر است، اما برای ساده نگه‌داشتن آن و انتخاب بافته‌های بزرگتر و ضخیم‌تر، گزینه مناسبی است.


10. بافت آفریقایی Four Stitch


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

این بافت به شما یک مدل بافته پیچیده‌تر از دو بافته می‌دهد و این به شما آزادی بیشتری می‌دهد تا خودتان را از طریق موهایتان بیان کنید. Four Stitch یک سبک محافظ عالی هستند زیرا ماندگاری طولانی و سبک وزن دارند و ظاهری شفاف و تمیز به دست می‌دهند که بسیار شیک و همه‌کاره است. اگر به دنبال راهی برای به روز کردن موهای خود و بیان خود هستید، این ظاهر می‌تواند همان باشد.

همچنین بخوانید:  فواید سرکه سیب برای ریزش مو و نحوه‌ی‌ استفاده از آن

11. بافت آفریقایی Five Stitch


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

مدل بافت آفریقایی متوسط حدود پنج خط افقی روی سر دارد، اما این تعداد بسته به ترجیح شما و میزان ضخامت هر ردیف می‌تواند متفاوت باشد. جذابیت این استایل محافظ این است که چند منظوره است و با حالت دادن به شما آزادی عمل می‌دهد و از آسیب محافظت می‌کند. سبک نیز سبک وزن و با حداقل ریزش است.


12. بافت آفریقایی Eight Stitch


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

تکنیک بافته‌شده بافت آفریقایی اغلب از فرآیند تغذیه استفاده می‌کند که طول و ضخامت موی مورد نظر شما را به شما می‌دهد. همچنین می‌توانید موها را به تعداد خطوطی که می‌خواهید تقسیم کنید، بسته به اینکه می‌خواهید ظاهرتان چقدر پیچیده باشد. هشت بافته یک مدل موی پیچیده و جالب خواهد بود که توجه را می‌طلبد و چشم را به سمت پوست سر می‌کشاند.

منبع : styley.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا