زیبایی

50 ایده جالب بافت آفریقایی برای 2022 (قسمت دوم)

این مدل موی بافته شده با استفاده از تکنیک بافت آفریقایی ایجاد می‌شود، که نیاز دارد از انگشتان بیشتری نسبت به مدل‌های استاندارد برای ایجاد یک بافت دقیق و محکم استفاده کنید. این تکنیک برای افزودن اکستنشن به موهای طبیعی مناسب است. برای به دست آوردن بافت آفریقایی، موها ابتدا به خطوط افقی بریده می‌شوند و سپس بافته می‌شوند. جذابیت این سبک این است که فوق‌العاده همه‌کاره است و به‌خوبی خود را به طول‌ها و ظاهرهای مختلف، از جمله تاپ‌ها، می‌رساند. بعلاوه، بافت آفریقایی دوام زیادی دارند، کمترین ریزش دارند و سبک وزن هستند. همه چیزهایی را که باید در مورد سبک محافظ مورد علاقه خود بدانید در این مقاله بیابید.

امروز در این مقاله از سبزینه راه نکات خیلی مفید و عملی و کاربردی را برای شما در نظر گرفته ایم.


13. بافت آفریقایی Ten Stitch


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

با بافت آفریقایی، می‌توانید موهای خود را به روشی که می‌خواهید حالت دهید، خواه یک دم اسبی ساده باشد یا یک موی بلند، همه این‌ها در عین حال باعث می‌شود موهای خود را از حالت دادن گرما دور کرده و رشد طبیعی مو را تقویت کنید. ظاهر با خطوط افقی روی پوست سر مشخص می‌شود و شما می‌توانید تعداد خطوط و ضخامت مورد نظر خود را برای تعیین ظاهر خود انتخاب کنید. در حالی که ده بافته زیاد است، این به شما یک پایان دقیق می‌دهد.


14. بافت  آفریقایی Stitch Braids


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

بافت آفریقایی یک گزینه زیبا و همه‌کاره برای موهای شما هستند. قیطان‌های محافظ حداقل ریزش دارند، سبک هستند و در طول‌ها و ضخامت‌های مختلف به خوبی قابل استفاده هستند. این به شما آزادی عمل می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد تا با مدل‌های سبک، از جمله مدل موی گن، امتحان کنید. پوشیدن گوجه‌ای بلندتر روی سر برای مناسبت‌های رسمی عالی است و می‌تواند شیک و پیچیده به نظر برسد و تیزی استایل را تکمیل کند.

همچنین بخوانید:  خواص نمک دریا و حمام نمک: زیبایی پوست و بهداشت دهان

15. بافت  آفریقایی Stitch Braids


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

گوجه‌ای پایین یک ظاهر کلاسیک است که می‌توان آن را به گونه‌ای طراحی کرد که جذاب و براق به نظر برسد یا می‌توان آن را عمداً نامرتب و بدون ساختار ایجاد کرد. نحوه مدل دادن به موی خود به ظاهری که می‌خواهید برسید بستگی دارد. سبک‌های محافظ به شما امکان اضافه کردن اکستنشن به مو را می‌دهد. این باعث می‌شود ضخامت، حجم و طول دلخواه خود را آسان کنید.


16. بافت  آفریقایی Ponytail


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

دم‌اسبی مدل مویی ساده است که با کمی تلاش می‌توان به آن دست یافت و زیبایی این استایل همین است. مدل موهای دم‌اسبی بافته شده با تمام بافت‌ها و ضخامت‌های مو عالی به نظر می‌رسد و می‌توان آن را برای تکمیل موهای بلند یا کوتاه تطبیق داد. پوشیدن دم‌اسبی بلند می‌تواند جذاب و زیبا باشد و نگاه‌ها را به خود جلب کند، در حالی که یک دم‌اسبی بلند کاربردی و زیبا است و زیبایی آرام‌تری ایجاد می‌کند.


17. بافت  آفریقایی Designs


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

بافته‌های دوخت استانداردی وجود دارند که از نظر ظاهری شبیه به کرانرو هستند، اما می‌توانید سبک محافظ را نیز امتحان کنید تا آن را شخصی‌سازی کنید تا سلیقه شما را بهتر نشان دهد. این را می‌توان با همکاری با آرایشگر خود برای تعیین بهترین ضخامت و طول انجام داد. همچنین ممکن است بخواهید بافت‌های پیچیده‌تری را روی پوست سر انتخاب کنید، از جمله اینکه چند خط افقی انتخاب می‌کنید یا الگوها و طرح‌هایی مانند شکل قلب را در موها بگنجانید.


18. بافت  آفریقایی Stitch


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

باز کردن انتهای بافته‌ها یک راه عالی برای ایجاد تضادی زیباست. این به شما امکان می‌دهد بافت موهای خود را نشان دهید و در عین حال زمان حالت‌دهی را کاهش دهید و از شکستگی و تنش روی پوست سر جلوگیری کنید. موهای مجعد جذاب هستند زیرا می‌توانند ویژگی‌ها را نرم کنند و می‌توانند فوق‌العاده جذاب باشند. بافت آفریقایی با انواع موهای درشت و مجعد، به ویژه موهای 3A تا 4C به خوبی کار می‌کنند.


19. بافت آفریقایی Half Up Half Down


50 ایده جالب بافت آفریقایی برای 2022 (قسمت دوم)

مدل موی نیمه رو به بالا بسیار دوست داشتنی است زیرا بهترین‌های هر دو دنیا را در اختیار شما قرار می‌دهد، موها را همزمان به سمت پایین و بالا بپوشید. دور کردن موها از صورت می‌تواند آن‌ها را باز کند و ویژگی‌های شما را برجسته کند، در حالی که پایین گذاشتن آن می‌تواند الگوی بافته شده انتخابی شما را نشان دهد یا بافت مو را برجسته کند. بسته به ترجیح شما، ظاهرهای مختلفی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها از جمله یک مدل موی ساده نیمه به بالا را امتحان کنید.

همچنین بخوانید:  اسفناج چگونه می تواند تناسب اندام و قدرت عضلانی شما را افزایش دهد؟!

20. بافت آفریقایی Blonde Stitch


50 ایده جالب بافت آفریقایی برای 2022 (قسمت دوم)

مدل موی مناسب بافت آفریقایی راهی برای بیان خود است. قیطان بافی تکنیکی است که موها را به خطوط افقی تقسیم می‌کند و به موهای طبیعی اکستنشن اضافه می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که طول و حجم دلخواه خود را ایجاد کنید. همچنین می‌توانید رنگ‌های مختلف از جمله بلوند را امتحان کنید. موهای بلوند برای اکثر خانم‌ها زیبا است و موهای روشن‌تر بهتر می‌توانند مدل موهای شما را نشان دهند.


21. بافت آفریقایی Red Stitch


بافت آفریقایی

برای داشتن بافتی که استایل شما را درخشان می‌کند و توجه را به موهای شما جلب می‌کند، می‌توانید رنگ‌های مختلف از جمله قرمز را امتحان کنید. موهای قرمز بسته به ترجیح شما می‌توانند تیره یا پررنگ و روشن باشند. همچنین رنگی است که با اشتیاق و عشق همراه است. جذابیت رنگ کردن اکستنشن مو این است که فرآیند رنگ کردن به موهای طبیعی شما آسیب نمی‌رساند. این به شما آزادی بیشتری می‌دهد تا ظاهر خود را امتحان کنید و خلاق باشید.


22. بافت آفریقایی Stitch


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

بافت آفریقایی بسته به بافت موی شما می‌توانند بین چهار تا هفت هفته دوام بیاورند که باعث رشد مو و کاهش آسیب می‌شود. همچنین می‌توانید طول را امتحان کنید، و شینیون مختلف از جمله یک گوجه ساده را امتحان کنید. گوجه‌ای یک مدل موی همه‌کاره است که به خوبی برای تمام بافت‌های مو مناسب است. می‌توان آن را به گونه‌ای ایجاد کرد که براق و پیچیده به نظر برسد یا بافت‌دار و عمداً بدون ساختار به نظر برسد.


23. بافت آفریقایی Zig Zag Stitch


50 ایده جالب بافت آفریقایی برای 2022 (قسمت دوم)

بافت آفریقایی شبیه به قیطان‌های کرنرو به نظر می‌رسند، اما با انگشتان بیشتری انجام می‌شوند، زیرا برای تکمیل ظاهر باید از انگشت صورتی خود نیز استفاده کنید. این کار برای دستیابی به پوشش دقیق‌تر و حفظ بهتر موها در جای خود انجام می‌شود. آن‌ها از نظر ظاهری شبیه به کرانرو هستند، اما این فرصت وجود دارد که سبک را مطابق با ترجیح شما تطبیق دهید. این می‌تواند شامل الگوهای منحصر‌به‌فرد روی پوست سر باشد.

همچنین بخوانید:  ۷ نکته‌ای که باید پیش از بوتاکس کردن بدانید

24. بافت آفریقایی Bohemian Stitch


50 ایده جالب بافت آفریقایی برای 2022 (قسمت دوم)

بافت آفریقایی

در مورد بافت بوهو چیزهای زیادی وجود دارد، و یک راه عالی برای استراحت مو از وسایل حرارتی و انواع روش‌های شیمیایی است. شما همچنین می توانید ظاهر ایده‌آل خود را ایجاد کنید، و بافت‌های بوهمی جذاب هستند زیرا به شما اجازه می‌دهند بافت موهای مجعد خود را نشان دهید. سبک بافته شده به صورت نوارهای جعبه‌ای روی پوست سر است اما در انتها باز می‌شود که تضاد درخشانی ایجاد می‌کند. این سبک محافظ با موهای بلند به خوبی کار می‌کند.


25. بافت آفریقایی Side


بافت آفریقایی

بافت آفریقایی

اگر به دنبال بافته‌های براق و ترد هستید، دیگر به دنبال آن نباشید. این مدل بافت مقرون به صرفه و ماندگار هستند و همین امر آن‌ها را به یک سبک محافظ عالی تبدیل می‌کند. آن‌ها همچنین فوق‌العاده همه‌کاره هستند و به خوبی خود را به مدل موی مختلف وامی دارند. برای رویکردی متفاوت، می‌توانید موها را به پهلو حالت دهید. جداکننده‌های جانبی فوق‌العاده جذاب هستند زیرا ویژگی‌ها را متعادل می‌کنند و این رویکرد به قیطان‌ها می‌تواند تأثیر مشابهی داشته باشد.


سوالات متداول درباره‌ی بافت آفریقایی


بافت آفریقایی چیست؟
بافت آفریقایی یک مدل بافت محافظ است که از تکنیک بافته‌دهی بخیه استفاده می‌کند که به موهای طبیعی اکستنشن اضافه می‌شود. این مدل سبک وزن است، حداقل ریزش دارد و ماندگاری بالایی دارد، و برای افرادی که می‌خواهند حالت‌دهی را کاهش دهند، از شکستگی و رشد طبیعی موها جلوگیری کنند، گزینه مناسبی است.
دوام بافت آفریقایی چقدر است؟
بافت آفریقایی دوام بالایی دارند و می‌توانند بین چهار تا هفت هفته دوام بیاورند. مدت زمان ماندگاری آن‌ها به نحوه مراقبت از آن‌ها و بافت موهایتان بستگی دارد.
حجم موها برای بافت آفریقایی چقدر باید باشد؟
موهای شما باید حداقل دو cm باشد تا بافت‌ها بافته شود، با این حال، بهتر است موهای بلندتری داشته باشید زیرا این روند را آسان‌تر می‌کند. بافتن موهای خیلی کوتاه می‌تواند طولانی‌تر و چالش برانگیزتر باشد.

 

منبع : styley.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا