سبک زندگی

چه رنگهای شما را لاغر تر نشان میدهد؟ چه طرح هایی شما را لاغرتر نشان میدهد!؟

ما در مقاله قبل از مجله سبزینه راه، درباره چگونگی لاغر‌تر شدن شما از طریق انواع مدلهای لباس ها، صحبت کردیم. شما میدانید که برای مثال یک کت و یا مانتو مناسب برای لاغرتر به نظر رسیدن شما چیست. اما آیا میدانید چه رنگهای شما را لاغر تر نشان میدهد؟ چه طرح هایی شما را لاغرتر نشان میدهد!؟ همه چیز از جمله اکسسوری هایی مانند کیف و کفش و حتی جواهرات در اندام و لاغرتر نشان دادن ما موثر هستند.

امروز در این مقاله از سبزینه راه نکات خیلی مفید و عملی و کاربردی را برای شما در نظر گرفته ایم.

درصورتیکه شما انواع مدلهای لباس برای لاغری را بشناسید اما رنگها و الگوهای لباس رعایت نشود، با اندامی باریک‌تر، دیده نخواهید شد. اگر با چگونگی استفاده از رنگها؛ برای لاغرتر به نظر رسیدن، آشنایی ندارید تا آنها را به کار ببرید در ادامه این مطلب از مجله مد و استایل با ما همراه باشید. با انواع رنگها و طرحهای لباس، که باعث لاغرتر دیده شدن شما میشوند، آشنا شوید.

چه رنگهای شما را لاغر تر نشان میدهد؟!

یکی از ساده ترین روشها برای لاغرتر شدن، استفاده از رنگهای تیره بخصوص رنگ مشکی است. رنگ‌های تیره دیگری مانند آبی، سورمه ای و بنفش نیز؛ به پنهان کردن نقص ها و چاقی قسمتهای مختلف بدن، کمک میکنند. از طرف دیگر، رنگهای سفید و خاکی از لحاظ ظاهری شما را چاقتر نشان میدهند.

رنگ های تیره شما را لاغرتر نشان میدهد.

برای مثال اگر سینه های بزرگی دارید و دوست دارید لاغرتر به نظر برسید؛ از بلوز به رنگ سفید استفاده نکنید. اگر دوست دارید باسن بزرگ خود پنهان نمایید؛ شلوار و دامن خاکی رنگ نپوشید.
برخی از رنگها از جمله سفید، زرد، نارنجی، قرمز، یاسی، صورتی از نظر بصری چشمها را به خود جلب کرده و اندام را چاق‌تر نشان میدهند. بنابراین، بهتر است در استفاده از این رنگهای روشن مراقب باشید.
در این زمینه بخوانید: روانشناسی رنگ ها؛ تاثیرات مثبت و منفی رنگها در زندگی شما چیست!.

همچنین بخوانید:  چه کنیم صبح ها سرحال باشیم؟

ترکیب رنگ سفید و سیاه، شما را لاغر تر نشان میدهد!

فرقی نمیکند فرم بدن شما چیست! ترکیب رنگ سفید و سیاه در کنار یکدیگر نیز باعث لاغرتر به نظر رسیدن شما میشوند. همچنین استفاده از این دو رنگ شیک در کنار هم، احساس ملکه بودن به شما میدهد. برای مثال یک مدل مانتو یا کت سفید رنگ با دامن و یا شلوار سیاه عالی به نظر میرسد.

ست رنگ سیاه و سفید شما را لاغر نشان میدهد.

در جواب این سوال که چه رنگهای شما را لاغر تر نشان میدهد! باید گفت، استفاده از ترکیب رنگ های سفید و سیاه در کنار هم، شما را لاغر تر نشان میدهد.

 

طرح لباس تک رنگ، شما را لاغر تر نشان میدهد

اگر علاوه بر چاقی و اضافه وزن، قد نسبتا کوتاهی دارید، لباسهای تک رنگ از بالا به پایین شما را کشیده تر و بلندتر نشان خواهد داد. برای مثال یک بلوز و شلوار یکدست به رنگ سیاه و یا سورمه ای تاثیر زیادی در لاغرتر و قدبلندتر به نظر رسیدن شما دارد.

لباس های تک رنگ شما را کشیده و لاغر نشان میدهد.

درصورتیکه، میخواهید پاهای پر خود را باریک تر و ظریف تر از چیزی که هست نشان دهید، شلوار جین آبی تیره و یا شلوار کتان مشکی یا سورمه ای این کار را به خوبی انجام میدهد. همچنین افراد چاق و یا پر، سعی کنند از پوشیدن شلوارهای خاکی، سفید و حتی جین روشن اجتناب کنند.

در این زمینه بخوانید: ۲۱ مورد از انواع استایل و مدل شلوار زنانه.

چه طرح هایی شما را لاغرتر نشان میدهد؟!

علاوه بر رنگها و تاثیر آن بر لاغری ظاهری شما، طرحها و الگوهای لباس شما میتوانند نقش مهمی داشته باشند. با توجه به چگونگی استفاده از طرحها در لباس و اینکه چگونه آنها را میپوشید، میتوانید لاغرتر و یا چاق تر دیده شوید. برای مثال لباسهایی با راه راه افقی، توهم چاقی را در استایل و اندام شما ایجاد میکند. در مقابل، لباسهایی با راه راه عمودی شما را لاغرتر و کشیده تر نشان میدهد.

لباس های با راه راه افقی شما را لاغر نشان میدهد.

بنابراین، بهتر است از لباس زنانه و یا لباس مردانه ای با راه راه افقی دوری کنید و در صورت استفاده از لباسهای طرحدار، لباسی با راه راه های عمودی را امتحان نمایید. به عنوان مثال یک پیراهن و یا بلوز با راه راه عمودی میتواند بالاتنه چاق را کمی لاغرتر و باریک تر کند.

همچنین بخوانید:  ست کردن رنگ سبز با لباس های دیگر؟! شیکترین تکنیک های ویژه ست کردن لباس رنگ سبز

 

بهترین ترکیب رنگ ها برای لاغرتر شدن چیست؟

در اینجا قصد داریم، به سه مورد از ساده ترین ترکیب رنگهای لباس که در لاغرتر دیده شدن شما موثرند، اشاره کنیم.

  1. یک شلوار جین آبی تیره را با تیشرت خاکستری و یک عدد کت یا ژاکت مشکی ست کنید؛ برای اینکه لاغرتر دیده شوید. تیشرت روشنتر به وسیله یک کت و یا ژاکت سیاه رنگ احاطه میشود و باعث لاغر شدن شما میشود. از طرفی دیگر، با پوشیدن یک جفت کفش سفید و جوراب رنگارنگ یا روشن با این ست، تمرکز دیگران را از پاهای خود دور کنید. اگر پاهای خیلی پر یا چاقی دارید، از شلوار جین یا مشکی به جای جین آبی بهره بگیرید.
  2. یک کت و شلوار خاکستری تیره و پیراهن سیاه انتخاب کنید تا با این رنگها لاغر تر به نظر برسید. آنها را با یک کراوات رنگی هماهنگ نمایید تا لاغرتر به نظر برسید. رنگهای ترکیبی و اصلی شما در این ست تیره هستند و شما از طریق جزئیاتی مانند کراوات، دستمال جیبی و جوراب به رنگ روشن توجه را به سمت آنها میکشانید.
  3. خاکستری یک رنگ متوسط و میانی عالی در میان رنگهای تیره برای لاغرتر نشان دادن شما است، که میتوانید آن را به راحتی با بقیه رنگها ست کنید. برای مثال، یک عدد پیراهن خاکستری را از روی یک تیشرت روشن و شیک مانند بنفش بپوشید. سپس آنها را با یک شلوار جین آبی تیره یا ذغالی هماهنگ کنید.
استایل مناسب برای اینکه لاغرتر بنظر برسید.

نکات طلایی برای لاغرتر شدن شما از طریق رنگهای لباس

  • قطعا رنگ سیاه به آسانی منجر به لاغرتر و قدبلندتر به نظر رسیدن شما به صورت بصری میشود. اما برای داشتن انواع استایل شیک و زیبا از رنگهای دیگری مانند سبز تیره، قرمز، آبی و خاکستری نیز غافل نشوید. با این رنگها در کنار رنگ مشکی بازی کنید.
  • لباسهایی با طرحهای ریز و کوچک مانند پیراهنی با گلهای ریز، میتوانند نقص ها و چاقی های مختلف بدن را پنهان کنند و در نتیجه شما را لاغرتر نشان دهند. برعکس طرحهای درشت و بزرگ مانند بلوز با گلهای بزرگ تصور چاقی را ایجاد میکنند.
نکات کلیدی برای اینکه لاغرتر بنظر برسید.
  • اگر میخواهید، با استفاده از رنگ ها؛ یک قسمت از بدنتان را چاق تر کنید و بخش دیگر بدن مانند پایین تنه را لاغرتر نشان دهید از دو رنگ متضاد تیره و روشن، بهره بگیرید. برای مثال، یک شلوار سیاه را با بلوز یا تاپ سفید ست کنید.
  • نکته دیگر اینکه، چنانچه شما فقط قصد لاغر کردن ناحیه کمر خود را دارید، کمربند رنگ تیره مانند مشکی، سورمه ای و یا قهوه ای را بر روی لباسهای روشن خود ببندید تا کمری لاغرتر داشته باشید.
  • اگر تنها مشکل شما، بالاتنه چاق است، با کمک کفشها و جوراب رنگ روشن، توجه را به سمت آنها جلب کنید.
همچنین بخوانید:  معجزه جوش شیرین و گلاب برای پوست

با استفاده از تکنیک های رنگ و طرح لباس، لاغر تر شوید!

همانطور که در این مطلب از مجله سبزینه راه مطالعه کردید، با استفاده از تکنیک ها و رنگ ها و طرح های خاص، میتوانید به راحت ترین شکل ممکن، لاغر شوید! اکنون شما میدوانید که چه رنگهای شما را لاغر تر نشان میدهد! چه طرح هایی شما را لاغرتر نشان میدهد.

منبع : vaghtemod.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا